top of page
Kapak Adayı 6.jpg

MAĞAZA POLITIKALARIMIZ

Bilmeniz Gerekenler

OTC Marketim tek bir amaç göz önünde bulundurularak kurulmuştur: Müşterilere adil, kârlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak. Daha iyi hizmetin sadık müşteriler kazandıracağı bilinciyle bu değerleri bütün süreçlerimizde uyguluyoruz. Aşağıdaki mağaza politikalarımıza göz atın ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Mağaza Politikalarımıza Footer (Sayfa Altı Bölüm)'den ulaşabilirsiniz.

GÖNDERIM VE TESLIMAT

Bilmeniz Gerekenler

Güvenli ve Rahat alışveriş olmazsa olmazlarımızdandır. Siparişini tamamladığınız ürünler iki gün içerisinde adresinize sevk edilir. Gönderi masrafları OTC Marketim tarafından karşılanır.

İADELER

Önemli Noktalar

Tüketici Hakları, Cayma, İptal ve İade Koşulları ile ilgili detaylı bilgiye Footer (Sayfa Altı Bölüm)'den ulaşabilirsiniz. OTC Marketim'de müşteri memnuniyeti esastır. İmkanlarımız azami ölçüde müşteri memnuniyetine yönelik kullanılır.

GARANTI BILGISI

Politikamız

Garanti Koşulları ile ilgili detaylı bilgiye Footer (Sayfa Altı Bölüm)'den ulaşabilirsiniz. Ulusal mevzuat, tedarikçiler ile olan karşılıklı yükümlülüklerimiz, fiziki imkanlar azami ölçüde müşteri memnuniyetine yönelik olarak değerlendirilmektedir.

OTC MARKETIM İLE GIZLILIK

Kişisel Bilgileriniz Emin Ellerde

Gizlilik ve Güvenlik Politikamıza Sayfa Altındaki Linkten ulaşabilirsiniz.

bottom of page